TERMA BANIA BIAŁKA TATRZAŃSKA

Terma Bania to baseny termalne z widokiem na Tatry oraz świat saun w Białce Tatrzańskiej. Kup bilet online i skorzystaj z bogatej oferty basenów i saun w Termie Bania. Czynne od 9:00 do 22:00. Udogodnienia: baseny termalne, widok na Tatry, sauny, atrakcje dla dzieci.

KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białaczańska, jest największą stacją narciarską położoną na Podhalu. Kotelnica posiada świetną lokalizację, w samym sercu Białki Tatrzańskiej. Jest doskonałym wyborem zarówno dla tych którzy dopiero uczą się jeździć na nartach czy snowboardzie, jak i dla zaawansowanych pasjonatów tych sportów.

Dysponuje 14 kilometrami tras o różnym stopniu trudności, od tych łagodnie nachylonych aż po trasy posiadające homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Coś dla siebie znajdą tutaj również biegacze narciarscy, dla których przygotowywanych jest kilkanaście kilometrów tras biegowych. Na terenie ośrodka znajduje się m.in. szkoła narciarska, wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego. Góralski klimat poczuć można w jednej z kilku regionalnych karczm.

MONSTERROLLER BIAŁKA TATRZAŃSKA

Monsterroller to hulajnoga przystosowana do jazdy w zróżnicowanym, górskim terenie. Choć wygląda niepozornie, potrafi dostarczyć sporą dawkę adrenaliny. Każdy, kto chciałby spróbować swoich sił w jeździe na monsterrollerze może to uczynić właśnie na zboczach Kotelnicy. Na terenie ośrodka znajduje się wypożyczalnia potrzebnego sprzętu.

To właśnie na Kotelnicy odbywają się coroczne Mistrzostwa Polski Cross Monster, czyli jedyne w naszym kraju zawody na hulajnogach zjazdowych Monsterroller.

JUMP PLANET NOWY TARG

JUMP PLANET to nowoczesny i wizjonerski Park Trampolin, w którym każdy odnajdzie interesujące go atrakcje. Gwarantujemy ciekawe i prozdrowotne możliwości spędzenia czasu wolnego, zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Nasi Goście mogą korzystać z ponad 2200 m² powierzchni trampolin i wyposażenia, którym mogą poszczycić najbardziej innowacyjne Parki w Europie.

LODOWISKA BIAŁKA TATRZAŃSKA

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oddajemy do dyspozycji blisko 1000 m² lodu w największym i najlepszym zimowym kurorcie Polski jakim jest niewątpliwie Białka Tatrzańska.

Goście mogą skorzystać jednocześnie z 2 lodowisk. To idealne miejsce dla całych rodzin! Lodowiska w Białce to również świetna zabawa na lodzie, nauka jazdy na łyżwach, dogodne warunki dla maluchów, pingwinki do jazdy, disco lodowisko. Wierzymy, że nasi goście doświadczą wielu niezapomnianych wrażeń.

WIOSKA SKRZATÓW

Na szczycie Kotelnicy znajduje się wiele atrakcji, największą z nich jest z pewnością wizyta na olbrzymim tarasie widokowym przy Karczmie Kotelnica, na który dostać się można pieszo lub skorzystać z kolei linowej.
Najmłodsi bywalcy na pewno ucieszą się jednak z wizyty na placu zabaw w „Wiosce skrzatów”, który będzie stanowił dla nich nie lada gratkę podczas gdy ich opiekunowie podziwiać będą niesamowitą panoramę Tatr, Gorców i Pienic. W drewnianej wiosce, oprócz domków skrzatów, znajduje się też piaskownica oraz stół służący do gry w „kółko i krzyżyk”.

TRASA DOWNHILLOWA

Na terenie Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska powstała nowa zjazdowa trasa rowerowa – "KOŁSTER", która z pewnością dostarczy wiele pozytywnych emocji z jazdy na dwóch kółkach.

KOŁSTER ma swój początek przy górnej stacji 3-osobowej kolei krzesełkowej, oznaczonej na mapie ośrodka numerem I, która w sezonie letnim wywozi turystów na szczyt Kotelnicy. Trasa ma bardzo różnorodny charakter. Fragmenty trochę szybsze, ze skoczniami i profilowanymi ziemnymi zakrętami, przeplatają się z wolniejszymi i bardziej technicznymi odcinkami poprowadzonymi po drewnianych mostkach typu north shore.

KOLEJ CZYNNA LATEM

Pierwsza wyprzęgana kolej linowa Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białaczańska, wywozi ludzi na szczyt Kotelnicy nie tylko w sezonie zimowych, ale również latem. Wyciąg krzesełkowy oznaczony na mapie ośrodka numerem IV Kotelnica Express w czasie wakacji oferuje odwiedzającym przejazdy widokowe. Na górze, na turystów czeka wiele atrakcji. Największą z nich jest oczywiście, zapierająca dech w piersiach, panorama Tatr, Gorców i Pienin, którą podziwiać można z tarasu widokowego zlokalizowanego przy Karczmie Kotelnica. Na szczycie znajduje się też m.in. plac zabaw "Wioska skrzatów", który będzie nie lada gratką dla najmłodszych turystów.

Na najbardziej popularny szczyt w Białce Tatrzańskiej dostać się można wraz z rowerem czy monsterrollerem, których wypożyczalnia znajduje się u podnóża wzniesienia a samo miejsce stanowi świetny punkt startowy dla wielu wycieczek pieszych i rowerowych.

KULTURA NA BANI

Bania to nie tylko wspaniały ośrodek narciarski, luksusowy hotel oraz terma. W okresie letnim miejsce tętni życiem również dzięki realizacji projektu "Kultura na Bani", w ramach którego na dużej scenie zlokalizowanej przy ulicy Środkowej 181 w Białce Tatrzańskiej odbywają się różnego rodzaju eventy kulturalne.

CZARNA GÓRA LITWINKA: 
Punkt widokowy i Krzyż milenijny

Rozświetlony promieniami słońca za dnia, a mocnymi halogenami w nocy krzyż widoczny jest w promieniu kilkunastu kilometrów od Czarnej Góry. Dobry dojazd, duży parking, super widoki i ławeczki czynią z Litwinki miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić.

PRZEŁOM BIAŁKI 

Przełom Białki pod Krempachami znajduje się w miejscu, w którym rzeka Białka przeciska się pomiędzy wapiennymi skałami Pienińskiego Pasa Skałkowego, na zachodnich krańcach polskiego Spisza. Tworzą go dwie okazałe skały Obłazowa (670 m n.p.m.) i Kramnica (683 m n.p.m.), wznoszące się po przeciwnych stronach nurtu rzeki. Po zachodniej stronie Obłazowej, przy drodze, wzdłuż której prowadzi niebieski szlak turystyczny, znajduje się trawiasty parking (w sezonie płatny), a pod Obłazową tablica informacyjna rezerwatu (wyjście na wierzchołek zabronione!). Najlepsze widoki są z kamieńca na wprost Kramnicy.

RODZINNY PARK LINOWY

Chcesz przeżyć niezapomniane doświadczenie? Jak często w życiu wykonujesz ten pierwszy krok? U nas możesz zrobić swój pierwszy krok a gwarantujemy Ci niezapomniane przeżycie. Wspaniała zabawa dla dużych i mniejszych (12+). Tego kroku na długo nie zapomnisz. Oferujemy Ci swobodny lot przy pomocy urządzenia, które wyhamuje Cię przed podestem, na którym lądujesz. A przy tym żadnych szarpnięć, i spokojne opuszczanie. Tylko w tym sezonie specjalne zniżki i dostępne pakiety. Zapraszamy już dziś.

WILLA STOŻEK

Jesteśmy tutaj!

Kontakt

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

+ 48 607 441 918

Śledź nas na:

KANAŁY MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

© Copyright 2020 Willa Stożek - Wszelkie prawa zastrzeżone